نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
یک

یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس

۱۳۹۷-۰۹-۲۹ / ۱۰:۰۷

بنا به گفته های فرمانده انتظامی پایتخت، از این پس رانندگانی که با متلک‌پرانی،‌ مزاحم نوامیس مردم شده و هنجارشکنی می‌کنند،‌ انتظار توقیف یک ماه خودروی خود نزد پلیس را داشته باشند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
شرایط فعلی به نحوی است که بعضی از رانندگان بدون داشتن حتی اندکی دلهره و ترس به متلک پراکنی و مزاحمت اقدام کرده و درخواست سوار شدن به ماشین را از دختران می کنند. بی توجهی به این مسئله به صورتی است که شاهد هستیم که بعضی از محلات رسما محل تردد این افراد شده است.
به نقل از فارس، با توجه به اینکه تمامی خودروها دارای پلاک هستند و طبیعتا قابل شناسایی اند نمی توان با دادن اخطار به صاحب ماشین به او گوشزد کرد که در صورت تکرار این امر پلاک خودرو باطل می شود. از طرف دیگر با اخطار دادن نمی توان خانواده این افراد را در جریان اقدامات آن ها قرار داد. متاسفانه چون این افراد شاکی خصوصی ندارند به راحتی جولان داده و شهر را نا امن می‌کنند.
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت درخصوص مطلب فوق، اظهار داشت: متلک‌پرانی و مزاحمت‌های خیابانی در دسته هنجارشکنی جای دارد و خودروهایی که هنجارشکن بوده و برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد کنند مشمول خودروهایی خواهند بود که در توقیف پلیس جای می‌گیرند.
فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: خودروهای هنجارشکن یک ماه در توقیف پلیس خواهند ماند.
وی در انتها توضیح داد که در صورتی که شهروندان شماره پلاک خودروهایی را که برایشان مزاحمت ایجاد کرده در اختیار پلیس قرار دهند، پلیس اقدام به بررسی کرده و در صورت صحت ادعا با رانندگان هنجار شکن برخورد خواهد کرد.
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70875

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین