نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
وزیر

وزیر صنعت تکذیب کرد قیمت جدید خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار

۱۳۹۷-۰۹-۱۰ / ۰۹:۲۵

وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره احتمال قیمت گذاری جدید خودروها پنج درصد زیر قیمت های کنونی بازار گفت: این موضوع صحت ندارد.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
به نقل از ایرنا، رضا رحمانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در خصوص افزایش قیمت و قیمت گذاری جدید خودروها در جمع خبرنگاران توضیح داد که مدت زمان زیادی است که بر روی این موضوع تمرکز شده و نظرات و ایده های فراوانی در این باره مطرح شده است اما قطعا بسیاری از طرح های مطرح شده برپایه حدس و گمان است و صحت ندارد. در بحث خودرو تنها قیمت خودرو و افزایش آن مطرح نیست مبحث اصلی ساماندهی صنعت و بازار خودرو است که ما به دنبال تدوین برنامه هایی در این راستا هستیم.
براساس گفته های او، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در حال بررسی کارشناسانه قیمت خودرو ها بوده و انتظار می رود که به زودی گزارش های مربوطه منتشر شود.
رحمانی تاکید کرد: خودروسازان باید علاوه بر تعیین قیمت خودرو، داخلی سازی خودروها، ارتباط با قطعه سازان، کیفیت خودروها و عمل به برنامه ها و تعهدات خود را نیز مد نظر داشته باشند.
وی درخصوص قراردادهای خودروسازان نیز گفت: هیچ تردیدی در مورد پیش فروش های قطعی وجود ندارد و خودروسازان در این خصوص باید به تعهداتشان عمل کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در عین حال خاطرنشان کرد: ما در حال بررسی آن دسته از خودروهایی هستیم که شامل مبحث قیمت گذاری جدید بوده و روز گذشته نیز در جلسه کارگروه تنظیم بازار این خودرو ها مورد بررسی قرار گرفته که نتیجه این مباحث به زودی نهایی می شود و بطور قطع افزایش معقولی در قیمت خودروها که هم به نفع مردم باشد و هم به نفع صنعت رخ خواهد داد
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70224

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین