نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
محمودی:

محمودی: برای رویارویی با نفوذ دشمن باید اختلافات را به حداقل رساند

۱۳۹۷-۰۹-۳۰ / ۰۹:۴۵

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: زمانی که یک دشمن سرتاپا مسلح مقابل ما می‌ایستد شرایط ایجاب می‌کند تا اختلافات را به حداقل برسانیم.

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری به مسئولان در خصوص توطئه های دشمن برای سال ۱۳۹۸ بیان کرد: دشمن می‌خواهد با هر ترفندی که شده فشار را بر مردم افزایش دهد و اوضاع را در جامعه بدتر کند. زمانی که دشمن سرتا پا مسلح شده و مقابل ما ایستاده، طبیعی است که ما باید اختلافات را کنار بگذاریم و حتی‌الامکان اختلافات را به حداقل برسانیم.

محمودی خاطرنشان کرد: با وحدت کلمه و همبستگی می‌توان تصمیماتی اتخاذ کرد که اعتماد مردم را جلب کرد و در نهایت با هوشیاری مردم در مقابل دشمن ایستاد.

وی در پایان اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی باید در بودجه سال ۱۳۹۸ تا جایی که امکان دارد وابستگی به نفت را کاهش دهد و از سوی دیگر به دنبال راهکاری برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم باشد.

انتهای پیام

‌‌‌‌‌‌‌‌‌
منبع: ایسنا
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70932

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین