نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
قیمت

قیمت و شرایط فروش اقساطی جک S5 کرمان موتور توسط لیزینگ مهرآسا

۱۳۹۷-۰۹-۱۱ / ۰۹:۱۶

پس از اعلام قیمت جدید جک S3 در روزهای گذشته، اکنون کرمان موتور به عنوان نماینده و عرضه کننده محصولات جک به بازار ایران، قیمت جدید و شرایط فروش اقساطی جک S5 را اعلام نمود.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پس از اعلام قیمت جدید جک S3 در روزهای گذشته، اکنون کرمان موتور به عنوان نماینده و عرضه کننده محصولات جک به بازار ایران، قیمت جدید و شرایط فروش اقساطی جک S5 را اعلام نمود. در بخشنامه جدید، قیمت جک S5 برابر با 231 میلیون تومان اعلام شده که گران تر از نزدیک ترین رقیب، یعنی چری تیگو5 است. در بخشنامه های خرید اقساطی نیز، مشتریان می توانند از تسهیلات 50 تا 80 میلیون تومانی برخوردار شوند و میزان پیش پرداخت نیز از 151 تا 181 میلیون تومان متغیر خواهد بود. علاوه بر پیش پرداخت و چک های پرداخت اقساط، کرمان موتور از مشتریانی که قصد بهره مندی از شرایط خرید اقساطی را دارند نیز میخواهد تا چکی را برای ضمانت در وجه شرکت صادر کنند.
در روش اول به مشتری تسهیلاتی پنجاه میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط 12 ماهه بوده و چک ها با فاصله هر سه ماه یکبار صادر می شوند. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 181 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 14 میلیون و دویست هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 69 میلیون تومانی دارد .
در روش دوم به مشتری تسهیلاتی شصت میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط قبل است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 170 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 17 میلیون تومان است که در قسط پایانی، اندکی بیشتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 82 میلیون تومانی دارد .
در روش سوم به مشتری تسهیلاتی هفتاد میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط نخست است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 161 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 19 میلیون و نهصد هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 96 میلیون تومانی دارد .
در روش چهارم به مشتری تسهیلاتی هشتاد میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط پیشین است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 151 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 22 میلیون و هقتصد هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 110 میلیون تومانی دارد .
جک S5 به عنوان یک کراس اوور سایز متوسط، سالهاست که در بازار کشورمان حضور دارد و به واسطه بهره مندی از موتور توربوشارژر و چهره جذاب، توانسته خریداران بسیاری را جذب خودش کند. عمده ترین رقبای این خودرو در بازار ایران را چری تیگو5 ، بی وای دی S6 و هایما S7 تشکیل می دهند.
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70282

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین