نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
فهرست

فهرست نامزدهای بهترین خودروی سال 2019 اروپا از پژو 508 تا کیا Ceed

۱۳۹۷-۰۹-۱۱ / ۰۹:۱۳

فینالیست‌های برترین خودروی سال 2019 اروپا مشخص شدند.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اگر یادتان باشد سال گذشته خودروی شاسی بلند ولوو XC40 به عنوان خودروی سال اروپا معرفی شد و در سال 2017 میلادی، خودروی شاسی بلند پژو 3008 توانست به عنوان خودروی سال اروپا شناخته شود. به همین ترتیب سال 2015 میلادی خودروی هاچ بک اوپل آسترا به این مقام رسید و در سال 2014 میلادی خودروی فولکس واگن پاسات توانست به عنوان خودروی سال اروپا شناخته شود تا اینکه برسیم به سال 1964 میلادی و برگزاری اولین نظرسنجی کارشناسان و خبرنگاران صنعت خودروسازی که منجر به انتخاب "روور 2000" به عنوان خودروی سال اروپا در سال 1964 میلادی شد.

آلپین A110

آلپین A110


حال با نزدیک شدن به سال 2019 میلادی، جمعی از کارشناسان و خبرنگاران بزرگ اروپایی به دور هم جمع شده‌اند و لیستی از 40 کاندید برای انتخاب خودروی سال اروپا ارائه کرده‌اند که از این تعداد، هفت برند آن موفق شده‌اند به مرحله فینال راه پیدا کنند تا پس از نظرسنجی پایانی، نتیجه آن در نمایشگاه بین المللی ژنو 2018 اعلام شود.
هفت خودروی انتخابی و راه یافته به مرحله فینال به ترتیب زیر هستند:
- آلپین A110
- سیتروئن C5 ایرکراس
- فورد فوکوس
- جگوار I-Pace
- کیا Ceed
- مرسدس بنز A کلاس
- پژو 508

همانطور که می‌بینید، خودروها از کلاس‌های مختلف انتخاب شده است و برخی از سگمنت های موجود در صنعت خودروسازی دیده نمی‌شود، مثل خودروهای پیکاپ، سوپراسپرت‌ و ... که هیچ اثری از آنان در لیست خودروی سال اروپا دیده نمی‌شود.
در پایان شما فکر می‌کنید از این 7 خودروی فینالیست کدامیک به عنوان خودروی سال 2019 اروپا انتخاب می‌شود؟
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70279

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین