نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
عمکرد

عمکرد دیدنی لکسوس RC F در تست جاده‌ای

۱۳۹۷-۰۲-۲۵ / ۰۹:۲۶

ویدئویی از عملکرد عالی کوپه لکسوس RC F در یوتیوب منتشر شده است که با زمان ۴.۷ ثانیه در صفر تا صد، وضعیت قابل توجه این خودرو را در رانندگی اسپرت نشان می‌دهد.

ویدئویی جذاب از عملکرد لکسوس RC F در یوتیوب منتشر شده است که نشان می‌دهد، این خودرو در زمان ۴.۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۸۳ کیلومتر بر ساعت دارد.

شاید خودروی لکسوس RC با توجه به طراحی لوکس و ظاهر بحث‌برانگیز خود در زمینه رانندگی اسپرت حرفی برای گفتن نداشته باشد، اما نسخه عملکردی F به لطف بهره‌گیری از پیشرانه تنفس طبیعی ۵.۰ لیتری خورجینی هشت سیلندر؛ هنوز قدرت زیادی برای مانور دادن دارد. به نظر می‌رسد این محصول جدید بتواند ترکیبی زیبا از یک خودرو لوکس و اسپرت را در کنار هم نمایش دهد. به گفته سازنده، کوپه لکسوس RC F قادر است در زمان ۴.۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد؛ اگرچه هنوز هم خودروساز ژاپنی معتقد است که این نسخه، می‌تواند بهتر از این نیز عمل کند.

Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F

ویدئویی از کانال اتومان تی‌وی در یوتیوب منتشر شده است که در آن، خودروی لکسوس RC F پس از یک توقف، شتاب‌گیری می‌کند و سرعت خود را به نمایش می‌گذارد. در این نمایش بیشینه سرعت لکسوس RC F به ۲۸۳ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که برای یک خودروی لوکس ژاپنی، عالی به نظر می‌رسد. راننده پشت فرمان کوپه لکسوس، در چند مرحله فرآیند سرعت‌گیری و دست‌یابی به بیشینه سرعت را تکرار می‌کند و این حرکات در فضای داخلی از زوایای مختلف نشان داده می‌شود. 

  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F
  • Lexus RC F / کوپه لکسوس RC F

راننده تلاش‌های زیادی برای تطبیق عملکرد خودروی لکسوس RC F با مشخصات اعلام شده توسط سازنده انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد که ارقام اعلام شده توسط سازنده، در عمل دقیقا با زمان‌های راننده تطابق دارد. در فیلم نشان داده می‌شود که کوپه لکسوس RC F برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، ۴.۷ ثانیه زمان صرف می‌کند. در اولین تلاش چنین نتیجه‌ای منطقی است و می‌بینیم که لکسوس RC F در زمان ۱۴.۵ ثانیه می‌تواند از حالت سکون به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد، در حالی که رسیدن به سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت ۲۶.۳ ثانیه طول می‌کشد. در تلاش دیگری، راننده نشان می‌دهد که خودروی لکسوس RC F در زمان ۹.۸ ثانیه می‌تواند از سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد، که برای رانندگی در بزرگراه بسیار سریع به نظر می‌رسد. 

در پایان فیلم، راننده نتایج تلاش برای دست‌یابی به بهترین شتاب‌گیری را با برخی از محصولات بازار مقایسه می‌کند. لکسوس RC F و بی‌ام‌و M550i مجهز به پیشرانه ۴.۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر با دور چنین ویدئوهایی در حقیقت نمایش عملکرد ظاهری خودروها در دنیای واقعی هستند. برخلاف تصور برخی افراد، این آزمایشات به صورت کنترل‌شده انجام نمی‌شوند، بلکه تعمیمی برای مصرف‌کنندگانی است که به دنبال اطلاعات شرایط واقعی محصولات بازار هستند. البته عملکرد هر خودرویی در شرایط واقعی بستگی بسیار زیادی به راننده و مهارت او دارد که می‌تواند بسیاری از نتایج را تغییر دهد. 

ویدئو

دانلود

منبع: زومیت
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=60787

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین