نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
عرضه

عرضه هاوال H۶در آبان ماه

۱۳۹۷-۰۲-۲۲ / ۰۹:۳۶

مدیرعامل بهمن موتور از عرضه هاوال شاسی بلند اچ ٦ در آبان ماه امسال خبر داد.

حمیدرضا داودزاده ایران در مراسم تحویل اولین سری هاوال H2 به مشتریان با بیان این خبر افزود:طی دو سال گذشته پس از خصوصی شدن گروه بهمن تغییرات عمده‌ای در این مجموعه ایجاد شد.
او به افزایش 60 درصدی تولید خودرو در سال 96 نسبت به 95 اشاره و تاکید کرد: میزان تولید در سال 95، 15 هزار دستگاه بوده که در سال 96 به 26 هزار دستگاه رسید.
وی با بیان اینکه به دنبال عرضه دومین محصول هاوال به بازار هستیم، افزود:امیدواریم تا آبان ماه H6 جدید را که به تازگی در چین رونمایی شده وارد بازار کنیم.
مدیرعامل بهمن موتور با بیان این که استقبال قابل توجهی از B30 و استقبال قابل توجهی شده است، گفت: این خودرو در رده قیمتی خود توانست رتبه نخست کیفیت را به دست بیاورد.
داوود زاده به عرضه کاپرا 2 در سال گذشته اشاره و اظهار کرد:با توجه به اقبال مردم به خودروهای شاسی بلند تصمیم به همکاری با هاوال گرفتیم که در بین 20 برند اول خودرویی جهان قرار دارد.
مدیرعامل بهمن موتور ادامه داد: بیش از ٢۰۰ تست ایمنی و فنی خودرو در مرکز تحقیق و توسعه این شرکت که هفت هزار نفر در آن مشغول به فعالیت هستند انجام می شود.
به گفته وی، سال گذشته در چین بیش از ٢۰۰ هزار دستگاه از این خودرو تولید شده است.
داوودزاده تاکید کرد: در دوماه گذشته٣۰ نفر از هاوال در ایران مستقر شده و بر امور نظارت دارند و مجوز تولید زمانی صادر شد که از لحاظ کیفیت به سطح مطلوب دست یافتیم.

دانلود با کیفیت

منبع: عصر خودرو
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=60228

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین