نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
عبادی:

عبادی: می‌خواهم در فینال قهرمان قهرمانان آمریکا تیر بزنم

۱۳۹۷-۰۹-۳۰ / ۰۹:۴۲

ملی پوش تیروکمان در رشته کامپوند گفت: تمام تلاشم بر این است که در مرحله پایانی جام جهانی داخل سالن تیروکمان که در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود، در جمع ۱۶ نفر برتر قرار بگیرم و در فینال قهرمان قهرمانان شرکت کنم.

اسماعیل عبادی در گفت وگو با ایسنا، درباره حضورش در مرحله فینال جام جهانی داخل سالن تیروکمان که بهمن‌ماه در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد شد، افزود: امسال برای این که بتوانم ویزای آمریکا را برای شرکت در مرحله پایانی جام جهانی داخل سالن تیروکمان را به موقع دریافت کنم و همانند سال گذشته با مشکل مواجه نشوم، از طریق سفارت آمریکا در ارمنستان یکماه زودتر اقدام کردم تا مشکلی برای اعزام به آمریکا نداشته باشم.

وی گفت: در مرحله نخست جام جهانی داخل سالن تیروکمان که در ماکائو برگزار شد، با حمایت باشگاه پتروکیمیاگرراد توانستم در این مسابقات حضور پیدا کنم و به جایگاه نهم دست یافتم. البته در مرحله دوم جام جهانی که آذرماه در رم ایتالیا برگزار شد، امکان اعزام وجود نداشت و در مرحله سوم که اواخر دی‌ماه در فرانسه برگزار می‌شود اگر باشگاه حمایت کند در مرحله سوم شرکت می‌کنم، در غیر این صورت خود را برای شرکت در مرحله فینال جام جهانی داخل سالن که ۱۹ و ۲۰ بهمن در لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود، آماده خواهم کرد.

عبادی اضافه کرد: همزمان با برگزاری مرحله فینال جام جهانی داخل سالن تیروکمان در آمریکا، فینال قهرمان قهرمانان این جام نیز بین ۱۶ کماندار برتر جام جهانی برگزار خواهد شد که تلاشم بر این است که جزء ۱۶ کماندار برتر قرار بگیرم و در فینال قهرمان قهرمانان شرکت کنم. البته افرادی شانس راهیابی به فینال قهرمان قهرمانان را دارند که در ۴ مرحله شرکت و از امتیازهای لازم برخوردار باشند. به هر صورت امیدوارم با حمایت باشگاه پتروکیمیاگرراد در فرانسه شرکت کنم و با دست پر راهی آمریکا شوم.

عضو تیم ملی کامپوند در پاسخ به این پرسش که چقدر امسال توانستید افت رکورد سال گذشته را جبران کنید، افزود: از زمانی که هدایت تیم ملی کامپوند را مجید احمدی بر عهده گرفته است، تلاش کردیم ضعف‌های خود را بهبود ببخشیم و با جدیت تمرینات را دنبال کنیم تا دوباره به جایگاه قبلی خود بازگردیم. البته در طی دو مرحله اردوی آمادگی که داشتیم تمرینات بیشتر روی بحث آمادگی جسمانی و بدنسازی بود و روی بهبود رکورد تمرکز نداشتیم. البته سعی دارم از نظر رکوردی خود را به یک ثبات برسانم و سپس آن را ارتقاء ببخشم.

عبادس در پایان خاطرنشان کرد: ماموریت اصلی من مسابقات جهانی هلند در سال آینده است که سعی دارم استارت کار را امسال بزنم و با حضور در چند تورنمنت به اوج آمادگی برسم و سپس خود را برای مسابقات سال آینده آماده کنم.

انتهای پیام

‌‌‌‌‌‌‌‌‌
منبع: ایسنا
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70926

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین