نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
شیوه

شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت

۱۳۹۷-۰۹-۳۰ / ۰۹:۲۶

هرچند هنوز زمان دقیقی برای الزامی شدن استفاده از کارت سوخت مشخص نیست اما گفته می شود که از دی ماه استفاده از کارت سوخت در جایگاه های عرضه کنند سوخت آغاز خواهد شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کارت های سوخت دارای رمز می باشند و بسیاری از مالکان آن ها رمز کارت خود را فراموش کرده اند.
به نقل از ایرنا، برای بازیابی رمز کارت سوخت، دو روش در نظر گرفته شده است.

بازیابی رمز کارت در نخستین سوخت گیری
روش اصلی این است که پس از الزامی شدن استفاده از کارت سوخت، شماره رمز کارت ها، بازیابی عمومی می شود و همه مالکان خودرو می توانند اقدام به تعیین رمز کارت خود کنند.
زیبا اسماعیلی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی در این باره توضیح داد که مالکان کارت سوخت پس از اولین سوخت گیری، با یک پیام بر روی صفحه نمایش مواجه شده و سپس مجاز به تغییر رمز کارت خود خواهند بود.
بنابراین، آن دسته از مالکان خودرو که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند باید تا آن زمان منتظر بمانند.

بازیابی رمز کارت با مراجعه به دفاتر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
در روش دوم که مخصوص بازیابی سریعتر رمز کارت سوخت است، افراد می توانند ضمن همراه داشتن کارت ملی، کارت سوخت، کارت خودرو، سند سبز خودرو و سایر مدارک به 37 مرکز و ناحیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در سراسر کشور مراجعه کنند.
میدان آرژانتین، شمال تهران در خیابان شهید عراقی (پاسداران)، جنوب تهران در میدان راه آهن و شهر ری و شرق تهران در نارمک (دردشت) پنج مرکزی می باشند که در پایتخت آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان اند.
لازم به ذکر است که ثبت نام کارت سوخت از طریق دفترهای پلیس +10، سامانه اینترنتی، نرم افزار خدمات دولت همراه و وارد کردن کد دستوری #4* در گوشی تلفن همراه به طور رایگان امکان پذیر می باشد.
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70913

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین