نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
شماره‌گذاری

شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم

۱۳۹۷-۰۹-۲۹ / ۱۰:۰۴

با توجه به گفته تعدادی از مالکان خودروهای کوپا، طی چند روز گذشته از جانب شهرخودرو با آن‌ها تماس گرفته شده تا مالکان محترم خودروی خود را به جهت بررسی در اختیار پلیس راهور قرار دهند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به این ترتیب به نظر می رسد که فرآیند شماره‌گذاری این خودروها آغاز شده و به‌زودی شاهد ارسال دعوتنامه تمام خودروهای پیش‌فروش شده خواهیم بود.
هفته گذشته بود که مدیر عامل شهر خودرو در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی ویدئویی کوتاه منتشر کرده که خبر از آغاز شماره‌گذاری کوپا T210 می داد و امروز نیز مامور پلیس راهنمایی و رانندگی برای مشاهده خودروها و بازرسی آنها جهت انجام روال شماره گذاری به این شرکت آمده بود. بر همین اساس مالکان این خودرو که مدت ها بود خودروی شخصی خود را دریافت کرده بودند اما بدلیل عدم صدور مجوز شماره‌گذاری امکان استفاده و پلاک گذاری آن را نداشتند، به زودی خودروی پلاک شده خود را دریافت خواهند کرد.
عمده ترین دلیلی که سبب می شد خودروهای کوپا با عدم شماره گذاری روبرو شوند کارخانه استیجاری بود که این خودروها در آن تولید و مونتاژ می شدند. پلیس راهور دستور منع شماره‌گذاری تمام خودروهایی که در این کارخانه و به روش ارائه شده در آن تولید و مونتاژ شده‌ بودند را صادر کرده بود اما حال این مشکل حل شده و شماره گذاری این خودرو آغاز شده است.

شماره‌گذاری کوپا T210

شماره‌گذاری کوپا T210

با توجه به تماس تلفنی گرفته شده از جانب شهر خودرو با مالکان خودروهای کوپا به نظر می رسد فرآیند شماره‌گذاری این خودرو ها آغاز شده و به‌زودی شاهد ارسال دعوتنامه تمام خودروهای پیش‌فروش شده خواهیم بود.
در حال‌ حاضر شهر خودرو که به‌عنوان شریک تجاری و نماینده فروش و ارائه خدمات پس از فروش ریگان‌خودرو شناخته می شود مسئولیت فروش و ارائه خدمات پس از فروش کوپا T210 برعهده دارد.

منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70871

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین