نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
شریف:

شریف: قربانی داوری شدیم وگرنه سایه به سایه پرسپولیس بودیم

۱۳۹۶-۱۱-۲۴ / ۱۱:۰۰

عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه این تیم باید الان دغدغه قهرمانی می‌داشت، گفت: اتفاقات خاصی در فولاد رخ داده است و باید خیلی مسائل را تحمل کنیم.

محمدرضا شریف در گفتگو با مهر، درباره اتفاقاتی که بعد از بازی فولاد با استقلال خوزستان افتاد و شعار تماشاگران علیه سیروس پورموسوی سرمربی فولاد، گفت: این اتفاقات چیز خاصی نبود. یک تعدادی از هواداران بعد از تساوی تیم واکنش هایی نشان دادند که اصلا مناسب نبود. هر چیزی هم بود تمام شد و شرایط تیم عادی است. ما به حواشی فکر نمی کنیم و به دنبال تثبیت جایگاه دومی خود هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا شعارها علیه پورموسوی و بازیکنان برنامه ریزی شده بود؟ تصریح کرد: عده ای هستند که می خواهند ابراز نظر کنند. گاهی این ابراز نظر از مسیر صحیح رخ نمی دهد. حالا به هر دلیلی که باشد در گام اول خود هواداران آنرا حل می کنند. هواداران اصلی تیم، خودشان این حاشیه ها را جمع می کنند. تیم ما این فصل اوج گرفته و نتایج خوبی هم گرفته است. در سالهای اخیر سابقه نداشته که تمام تیم های فولاد در هر رده ای در جایگاه های اول و دوم باشند.

عضو هیات مدیره باشگاه در خصوص اینکه چنین اتفاقاتی برای فولاد با جایگاهی که این تیم دارد مشکوک است، یادآور شد: هر اتفاقی که می افتد جای رسیدگی دارد. ما باید هدفی را که ترسیم کرده ایم، دنبال کنیم. نباید اجازه بدهیم حواشی، ما را از هدفمان دور کند. اگر جریانی بخواهد روی تیم فولاد متمرکز شود و ما را به حاشیه ببرد، از هر منبعی که باشد توسط اهالی خود آن بخش حل می شود؛ مثل حالا که هواداران واقعی فولاد خودشان این بحث را جمع و جور می کنند.

شریف تصریح کرد: ما باید شرایط خوب تیم را حفظ و بهتر کنیم. فولاد باید سهمیه آسیایی بگیرد. ما سال گذشته در جایگاه دهم جدول بودیم و با جهش زیادی برای سهمیه آسیایی رقابت می کنیم. هیچ تیمی را با این منحنی رشد ندیدم. ضمن اینکه تیم ما ۸۰ درصد تغییرات داشته است. این نشان می دهد نتایج خوب فولاد اتفاقی نبوده است.

وی ادامه داد: در فولاد خوزستان اتفاقات خاصی افتاده است که باید خیلی مسائل را تحمل کنیم. نباید اجازه بدهیم برنامه های ما مخدوش شود. خیلی ها متوجه برنامه ما شده اند و از اینکه منافعشان به خطر افتاده است، ناراحت هستند. روز گذشته هم با بازیکنان فولاد صحبت کردم و گفتم ما منتظر این برنامه ها بودیم. به آنها گفتم شما دارید بزرگی می کنید و الان بعضی از تیم ها از اینکه از فولاد مساوی می گیرند، خوشحالی می کنند.

عضو هیات مدیره فولاد تاکید کرد: ما الان باید دغدغه قهرمانی می داشتیم و سایه به سایه پرسپولیس حرکت می کردیم نه اینکه دنبال نایب قهرمانی باشیم. یکی از دلایل اصلی ایجاد فاصله بین تیم فولاد و پرسپولیس مشکلات داوری بوده است. اتفاقا روز گذشته با آقای طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون هم جلسه ای داشتیم و او هم کاملا قانع شد که فولاد قربانی داوری ها شده است. تمام مستندات را هم آماده کرده ایم و آنرا در اختیار همگان قرار می دهیم.

شریف با تاکید بر اینکه هواداران فولاد بهترین هواداران فوتبال بوده اند، گفت: این حرف را برای عوامفریبی نمی گویم. واقعیت این است که فولاد بهترین هواداران را داشته است و چیزی جز حمایت از آنها نگرفته ایم. فقط در بازی با استقلال خوزستان بود که ۷، ۸ نفر مسائل دیگری را روی سکوها گفتند که این موضوع هم دارد بررسی می شود. مردم و هواداران واقعی خودشان بررسی می کنند. نباید لطف مردم و حمایت واقعی تماشاگران را فدای رفتار سخیف چند نفر کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه فولاد در پایان گفت: پورموسوی سرمربی تیم هم بعد از بازی به خاطر اتفاقات رخ داده دل شکسته شده بود ولی از احساسات که فاصله گرفت، متوجه شد در فولاد مسئولیت دارد. او نسبت به تیمش محبت دارد و اگر آن حرفها را برای استعفا دادن پیش کشیده بود، صرفا به خاطر ناراحتی اش بود.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: مهر
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=46968

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین