نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
رویکرد

رویکرد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم تقویت نهادهای داخلی است

۱۳۹۷-۰۲-۲۶ / ۱۶:۴۵

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در مجلس در حال رسیدگی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره لوایحی که در مجلس بررسی می شوند، گفت: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در مجلس در حال رسیدگی است.

وی ادامه داد: رویکرد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم تقویت نهادهای داخلی است؛ مثلا قضات در برخی موارد با خلأ قانونی در برخورد با مجرمان مواجه بودند.

امیری با اشاره به لایحه تقدیمی دولت به مجلس، گفت: در این لایحه تشخیص سازمان های آزادی بخش با سازمان های تروریستی بر عهده شورای عالی امنیت ملی قرار داده شده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره برجام افزود: برجام تنها موضوع دولت نیست بلکه موضوع نظام جمهوری اسلامی است.

امیری تصریح کرد: همانگونه که در تصویب برجام اراده جمهوری اسلامی وجود داشت در موقعیت فعلی هم مواضعی که رئیس جمهور بعد از خروج ترامپ از برجام اعلام کرد حتما نیاز به عزم ملی، حمایت مردمی و مجلس دارد.

وی اضافه کرد: در این وضعیت اتحاد و انسجام برای دولت اهمیت زیادی دارد؛ بخشی از این موضوع به مجلس برمی‌گردد که روح حاکم بر لن تعامل با دولت و درک وضعیت کشور است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: پیش بینی من این است که مجلس هم در جهت تامین منافع و انسجام ملی با دولت همکاری می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=61076

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین