نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
روند

روند صادرات تجهیزات پزشکی در ایران کند است - تجهیزات پزشکی ایرانی کیفیت بالا و قیمت پایین دارند

۱۳۹۷-۰۷-۱۹ / ۰۹:۱۷

کمپانی گفت: روند صادرات تجهیزات پزشکی در ایران کند است و یاید سرعت آن‌را افزایش دهیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوانخبرنگار  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدرضا کمپانی نائب رئیس و دبیر اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه تجهیزات پزشکی گفت: سامانه الکترونیکی صادرات تجهیزات پزشکی که به دو زبان فارسی و انگلیسی رونمایی شد به خریداران بین‌المللی کمک می‌کند تا اطلاعات جامعی از شرکت‌ها و محصولات تجهیزات پزشکی ایرانی کسر کنند.

وی ادامه داد: یکی از اتفاقات مهم که می‌تواند اطلاعات تجهیزات پزشکی ایرانی را در اختیار سایر کشورهای دنیا قرار دهد سامانه‌ الکترونیکی تجهیزات پزشکی است؛ تا پیش از این بسیاری از کشورها آمار دقیق و اطلاعات درستی از شرکت‌های صادرکننده تجهیزات پزشکی ایرانی نداشتند اما با راه‌اندازی این سامانه می‌توان اطلاعات درست را در اختیار آن‌ها قرار داد.

کمپانی با بیان اینکه میزان صادرات تجهیزات پزشکی در سال 96، 24 میلیون دلار بوده است گفت: این میزان رقم بزرگی از حجم صادرات کل کشور نیست اما باید توجه کرد که تجهیزات پزشکی به عنوان صنعت هایتک 10 سال است که وارد صنعت جهانی شده است.

به دنبال افزایش صادرات تجهیزات پزشکی هستیم

نائب رئیس و دبیر اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران گفت: اغلب کشورهای دنیا اظهار می‌کنند که کشور ایران عمدتا مصرف‌کننده تجهیزات پزشکی است نه تولیدکننده اما ما تلاش می‌کنیم تا صادرات در کشور را افزایش دهیم.

وی گفت: روند صادرات تجهیزات پزشکی در ایران کند است اما حضور در نمایشگاه‌ها قیمت پایین و کیفیت بالا به تسریع روند صادرات تجهیزات پزشکی در کشور کمک می‌کند.

کمپانی پکیج‌هایی که روی تجهیزات پزشکی به خریداران داده می‌شود را یکی از گزینه های خوب برای افزایش صادرات دانست و گفت: کیفیت تجهیزات پزشکی ایرانی بالا بوده و محصولات ما نسبت به سایر نمونه‌های خارجی با همان کیفیت قیمت بسیار کمی دارند و گاهی پکیج‌های ما به یک سوم قیمت‌های اروپایی‌ها می‌رسد.

نائب رئیس و دبیر اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران یادآوری کرد: کشورهای آفریقایی و انجمن‌های خیریه دنیا که تجهیزات پزشکی برخی کشورها را تأمین می‌کنند هدف گذاری ما برای فروش محصولات هستند.

انتهای پیام /

منبع: باشگاه خبرنگاران
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=69033

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین