نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
درگ

درگ غیرقانونی فورد موستانگ و مرسدس AMG A45 در خیابان های سئول - فیلم

۱۳۹۷-۰۹-۱۱ / ۰۹:۱۴

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در خارج از کشور، نظیر کشورهای آمریکای شمالی یا آسیای شرقی، هنگامی در حال تحصیل هستند یا پس از فارغ التحصیلی، نخستین خودروی خود را تهیه می کنند که معمولا یکی از خودروهای عضلانی آمریکایی است و در بین این خودروهای عضلانی، فورد موستانگ جز شناخته شده ترین ها به حساب می آید.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار داشتن یک موستانگ، هر چقدر هم که قدیمی و خسته و سالخورده باشد، برای بسیاری از افراد جوان یک نماد از قدرت و جذابیت محسوب می شود.
ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید، کاملا ترسناک است و هیچ رقابتی ارزش تحمل این میزان ترس و فشار را ندارد. فورد موستانگ در خیابان ها سئول با سرعت حرکت کرده و راننده چند چراغ قرمز را رد می کند. در تقاطع های مختلف، موستانگ که قصد دارد برنده از رقابت با مرسدس AMG A45 بیرون بیاید، چراغ قرمزهای مختلفی را رد می کند و با دقت از کنار عابران پیاده رد می شود تا به آنها برخورد نکند. اتوبوس های بسیاری در مسیر هستند که راننده نهایت تلاش خود را برای جلوگیری از برخورد به آنها انجام میدهد.
درست در هنگامی که راننده با نهایت سرعت در خیابان حرکت می کند، یک موتور سیکلت در جلوی او ظاهر می شود و راننده مجبور می شود تا به شدت ترمز بگیرد، موضوعی که موجب از دست رفتن کنترل خودرو می شود. در ادامه راننده به چند مانع جدا کننده مسیر برخورد می کند که موجب می شود تا موستانگ به دور خود بچرخد و در نهایت وارد پیاده رو شود. خوشبختانه هیچکس در این تصادف آسیب ندید و تنها خساراتی به خودرو وارد شد که با صافکاری قابل ترمیم است.
در این مسابقه خیابانی، هر دو خودروی موستانگ و مرسدس AMG A45 تا حدود 177 کیلومتر بر ساعت سرعت گرفتند. بخشی از شهر سئول که این درگ در آن صورت گرفت، محدودیت سرعت شصت کیلومتر در ساعت را داشت و کار این دو راننده بسیار خطرناک بود. انجام چنین مسابقاتی، آن هم با خودروهای دهه هشتادی وطنی و در مسیرهای پر از ایراد کشورمان، کاری به شدت خطرناک و مرگ آفرین است.

منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70280

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین