نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
حسین‌خانی:

حسین‌خانی: به عزیزی گفتم رأیم هادی حبیبی بود- مردم عادی ملی‌پوشان کشتی را می‌شناسند اما آقایان مسئول در پایتخت نه!

۱۳۹۷-۰۹-۱۲ / ۰۹:۳۵

مصطفی حسین‌خانی، ملی‌پوش وزن 74 کیلوی ایران در مسابقات جهانی 2018 بوداپست گفت: بعد از مجمع انتخاباتی تهران، به عبدالله عزیزی گفتم که رأی من هادی حبیبی بوده است.

تسنیم

مصطفی حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتقاداتی که در مجمع انتخابات هیئت کشتی تهران مطرح کرد، اظهار داشت: من 4 سال پیش هم در مجمع تهران بودم که عبدالله عزیزی انتخاب شد. این‌بار هم ابتدا به او تبریک گفتم و بعد تاکید کردم که رأی من هادی حبیبی بوده است. چون پای حرف و نظرم هستم و نمی‌توانم یک سری مسائل را زیر پا بگذارم. اگر رأیم هادی حبیبی بود، به این معنا نیست که عبدالله عزیزی کارایی ندارد، به هرشکل تا جایی که عقلم یاری می‌کرد، من هادی حبیبی را برای این کار بهتر می‌دیدم. هیچ مشکلی با عزیزی نداشته و ندارم.

وی ادامه داد: البته یک نکاتی هست که هر کسی می‌خواهد رئیس شود باید این اصول را رعایت کند. مثلا رئیس هیئت کشتی شمال شرق تهران واقعا قدرت چنین کاری را ندارد، آدم بدی هم نیست اما نمی‌تواند از پسِ این کار بربیاید. او 4 سال رئیس هیئت بوده، من هم لااقل 4 سال است که ملی‌پوش جهانی، آسیایی، جام‌جهانی و ... هستم، حالا به مسابقات جام تختی و انتخابی تیم ملی هم کاری ندارم، اما در این 4 سال اگر برای هر مسابقه یک نامه رسمی به اداره کل تربیت‌بدنی تهران می‌زد، لااقل آنها ملی‌پوش شهرشان را می‌شناختند. ما چند ماه پیش همراه با عبدالله عزیزی و رئیس هیئت کشتی شمال شرق نزد رئیس اداره کل تربیت بدنی شمال شرق رفتیم که او اصلا من را نمی‌شناخت. یعنی این آقای مسئول اینقدر ورزشی نبود که ملی‌پوش تهران را بشناسد درحالیکه مردم عادی هم اعضای تیم ملی کشتی را می‌شناسند. اینها نشان می‌دهد که برخی افراد کارایی لازم را ندارند و یا از کسانی مشاوره می‌گیرند که از روی بخل و حسادت مشاوره می‌دهند و مشکلات اصلی از همین‌جا شروع می‌شود.

دارنده مدال برنز کشتی جهان در سال 2016 تاکید کرد: من می‌گویم اینگونه برخوردها کشتی‌گیران جوان را هم دلسرد می‌کند. وقتی از ملی‌پوش تهران هیچ حمایتی نمی‌شود و او را اصلا نمی‌شناسند، دیگر چطور بقیه جرات کنند سمت کشتی بیایند؟ به قول عبدالله عزیزی، مصطفی حسین‌خانی 4 سال است پیراهن تیم ملی را به کسی نداده، اما این حال و روزش هست. این یکی از معضلات ما است، رئیس هیئت باید با کمک خیلی از ارگان‌ها مشکلات قهرمانان را حل کند، یعنی همه باید دست به دست هم بدهند وگرنه عبدالله عزیزی به تنهایی نمی‌تواند کاری کند. اگر حرفی زدم قصد تخریب کسی را نداشتم، به هیچ کسی هم بی‌احترامی نکرده و نمی‌کنم. 12 سال است که از رده نوجوانان تا بزرگسالان عضو تیم ملی هستم، یک نفر هم پیدا نمی‌شود که به او بی‌احترامی کرده باشم، اینها انتقاداتی است که می‌گویم شاید اوضاع را بهتر کند.

تیم ایران قهرمان رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام الروسا روسیه شد

لرستانی: تغییری در فدراسیون نمی‌بینم، فقط بنا و محمدی آمده‌اند

 

این کشتی‌گیر تهرانی در مورد هادی حبیبی نیز گفت: او یکی از سرمایه‌های کشتی ما است، کاری به رفاقت‌مان ندارم، ‌او صادقانه کار می‌کند و دنبال منافع شخصی نیست. او را قلبا دوست دارم و ان‌شاءالله هر جا که هست موفق باشد.

مصطفی حسین‌خانی در مورد وضعیتش برای حضور در لیگ جهانی نیز تصریح کرد: بعد از جهانی تمرین نکردم، اما می‌خواهم برای بیمه رازی در لیگ جهانی کشتی بگیرم و به همین دلیل چند روز است که تمرینات را شروع کرده‌ام.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70369

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین