نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
جریمه

جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران

۱۳۹۷-۰۹-۳۰ / ۰۹:۲۷

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران در مصاحبه با خبرگزاری ها عنوان کرد که مرحله دوم طرح کاهش آلودگی هوا در حال اجرا می باشد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در روزهای نخست اجرای این طرح مراکز معاینه فنی با ازدیاد مراجعه کننده مواجه شده اما در حال حاضر این مراکز خلوت شده و مراجعات به زیر 5 هزار نفر رسیده است. به علاوه دو مرکز ثابت و دو خط سیار معاینه فنی نیز به زودی بهره برداری خواهند شد.
به نقل از فارس، سیدنواب حسینی‌منش توضیح داد که در پایتخت در حدود 300 هزار خودروی فاقد معاینه فنی داریم، که تعدادی از این خودروها تاکنون توسط دوربین‌ها رصد نشده‌اند و به نظر می‌رسد که اینها در تهران تردد نمی‌کنند و بر اساس آمار این خودروها کاربراتوری هستند.
خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین های راهنمایی و رانندگی شناسایی شده و روزانه 50 هزار تومان جریمه می شوند. در حال حاضر به طور متوسط روزانه 20 هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط دوربین ها شناسایی شده و جریمه می شوند.
بنا به گفته مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران از ابتدای اجرای فاز دوم طرح کاهش تا کنون 500 هزار خودروی فاقد معاینه فنی از سوی پلیس جریمه شده است.
منبع: خودروبانک
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70914

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین