نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
بویری:

بویری: مشکلات مالی داریم اما در لیگ جهانی شرکت می‌کنیم- از کشتی‌گیران تیم ملی جوانان و امید استفاده خواهیم کرد

۱۳۹۷-۰۹-۱۲ / ۰۹:۳۵

سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه گفت: با توجه به اینکه اغلب ملی‌پوشان بزرگسال به عضویت تیم بیمه رازی درآمده‌اند، ما می‌توانیم از کشتی‌گیران تیم ملی جوانان و امید استفاده کنیم.

تسنیم

ملک بویری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر اینکه تیم سیناصنعت حتما در لیگ باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان شرکت خواهد کرد، اظهار داشت: سعی می‌کنیم تیم خوبی برای شرکت در این رقابت‌ها ببندیم و حتما روی سکو برویم. سال گذشته ما دوم شدیم و سال قبلش هم قهرمان. امسال هم هدف‌مان این است که یکی از سکوها را به خود اختصاص دهیم.

وی در مورد لیست کشتی‌گیران تیمش برای حضور در این رقابت‌ها تصریح کرد: هنوز در مورد تیم به قطعیت نرسیده‌ایم. همچنان مشکلاتی داریم که امیدوار هستیم تا 3-4 روز دیگر این مشکلات مالی برطرف شود. با توجه به اینکه تیم بیمه رازی اغلب ملی‌پوشان بزرگسال را جذب کرده و فرد خاصی بدون قرارداد نمانده است، ما سعی می‌کنیم با کشتی‌گیران تیم‌های ملی جوانان و امید در لیگ جهانی شرکت کنیم.

بویری با اشاره به اینکه سیناصنعت از کشتی‌گیر خارجی نیز بهره خواهد برد، ادامه داد: 4 کشتی‌گیر خارجی در نظر داریم که دو روس و دو گرجستانی هستند و از بین آنها با دو نفر به توافق خواهیم رسید.

سرمربی نماینده کشتی فرنگی ایذه در مورد استارت تمرینات تیمش برای لیگ جهانی گفت: بچه‌ها خودشان تمرین می‌کنند اما اردوی‌مان را برای شرکت در مسابقات از 20 آذر احتمالا در اردبیل خواهیم زد.

بنی‌تمیم: روسای بازنشسته هیئت‌های کشتی مشکلی برای ادامه فعالیت ندارند

طلایی: فعلاً هیچ تصمیمی در مورد کشتی ندارم و فقط استراحت می‌کنم

 

مسابقات کشتی فرنگی لیگ باشگاه‌های جهان با حضور دو تیم بیمه رازی اردبیل و سیناصنعت ایذه روزهای 29 و 30 آذر ماه در اردبیل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70370

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین