نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
با

با تایید سران کمپانی، نفس‌های Google Hangouts به شمارش افتاد

۱۳۹۷-۰۹-۱۲ / ۰۹:۲۷

برای مدت‌ها Google Hangouts به عنوان پلتفرم پیام‌رسان کمپانی گوگل و ابزاری برای چت کردن شناخته می‌شد. علاوه بر اپلیکیشن، نسخه وب هنگ اوتس هم موجود بوده و از طریق اپ‌هایی مانند جی‌میل نیز امکان استفاده از آن وجود داشت؛ اما دیگر به پایان عمر خود نزدیک شده است.

در سال 2016 اعلام شد که با تغییر کاربری Google Hangouts ، بیزنس‌من‌ها و کاربران تجاری به سوی استفاده از آن سوق داده می‌شوند؛ چیزی که ظاهرا دیگر در دستور کار سران کمپانی نیست. در یک گزارش تازه انتشار یافته، ادعا شده است که در نقشه راه گوگل برای چند سال آینده، ادامه فعالیت Hangouts (که حالا گوگل آن را Hangouts کلاسیک می‌نامد) جایی ندارد.

ابتدا سال 2020 به عنوان هدف‌گذاری گوگل برای پایان بخشیدن به کار این پلتفرم ذکر شد؛ اما «اسکات جانستون» مدیر تولیدات Google Hangouts این زمان‌بندی را تکذیب کرد. البته او با اشاره به برنامه‌های درنظر گرفته شده برای مهاجرت کاربران به اپلیکیشن‌های Hangouts Chat و Hangouts Meet، تایید کرد که سرانجام روزی این اتفاق خواهد افتاد. بنابراین فعلا می‌توان به استفاده از Hangouts ادامه داد؛ اما برای دراز مدت نباید به آن دل بست.google-duo-app

همان‌طور که از واکنش جانستون پیداست،  گوگل می‌خواهد همچنان نام برند Hangouts را با کمک اپلیکیشن‌های Meet و Chat که سال گذشته عرضه شدند، زنده نگه دارد. این دو اپ‌ برای ارتباطات گروهی طراحی شده‌اند و عملکردی مشابه اپلیکیشن Slack دارند. با توجه به تمرکز گوگل روی اپلیکیش‌های Allo ، Duo و همین‌طور Android Messages، باور اینکه Hangouts به پایان عمر خود نزدیک شده راحت‌تر است؛ هر چند همان‌طور که گفته شد، سران گوگل فعلا از اعلام زمان این رویداد خودداری می‌کنند.

‌ ‌

منبع: گجت نیوز
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70367

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است الزام استفاده از کارت سوخت خودروها از اول دی ماه خودروی جدید DS7 کراس‌بک سرانجام به ایران رسید - قیمت واکنش وزیر صنعت به حواشی موضوع افزایش قیمت خودرو
پیشین