نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
آخرین

آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی تعطیلات در کمیسیون اجتماعی

۱۳۹۷-۰۹-۳۰ / ۰۹:۱۸

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی آخرین وضعیت طرح ساماندهی تعطیلات کشور را در کمیسیون متبوع خود تشریح کرد.

محمدرضا بادامچی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه طرح ساماندهی تعطیلات کشور در این کمیسیون در حال بررسی است گفت: بر اساس این طرح شنبه‌ها باید تعطیل شود تا ما یک روز به جریان‌های پولی دنیا نزدیک شویم اما برخی علما به دلیل آنکه آن را به عید بهایی‌ها و ... مرتبط می‌دانند، با آن مخالف هستند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از مراجع با تعطیلی روز شنبه مخالفت می‌کنند افزود: بر اساس این طرح به جای تعطیلی پنج‌شنبه‌ها برای آنکه بتوانیم با دنیا مراوده پولی بانکی داشته باشیم شنبه‌ها تعطیل می‌شود زیرا در دنیا به این گونه عمل می‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی اظهار کرد: در این طرح منافع ملی کشورمان در نظر گرفته شده و ما نباید با دنیا قطع ارتباط پولی بانکی داشته باشیم.

بادامچی تاکید کرد: مطهری نایب رئیس دوم مجلس و برخی نمایندگان به دنبال این طرح هستند و قرار است با مراجع عظام در این مورد صحبت کنند تا موانع و مشکلات آن آرام آرام حل شود.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران
https://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70902

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

شرایط پیش فروش لیفان ایکس 60 اتوماتیک در دی‌ماه 1397 اعلام شد کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد - جدول جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس تهران شیوه های بازیابی رمز برای فراموش کنندگان رمز کارت سوخت خلاقیت یا کج سلیقگی تبدیل مرسدس بنز E کلاس به وانت چگونه توافق تجاری بین چین و آمریکا به خطری برای ایران تبدیل می شود؟ پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت 35 میلیون تومانی نسخه LTE تبلت آنر واترپلی 8 با سخت افزار قوی و قیمت مناسب از راه رسید بایک ایکس 25 وارد بازار ایران شد - مشخصات، امکانات و قیمت قیمت جدید خودرو راین وی 5 در آذر 1397 اعلام شد یک ماه توقیف خودرو جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس شرایط فروش اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ویژه یلدا توسط کرمان موتور اعلام شد کاهش شدید قیمت هیوندای کونا الکتریکی در بازار آمریکا قیمت جدید خودروی ولا V5 اتوماتیک شرکت راین خودرو اعلام شد - جدول شماره‌گذاری کوپا T210 توسط شهرخودرو آغاز شده است - فیلم افزایش ۱-۷ درصدی جان باختگان تصادفات در سال ۹۷ برای افزایش قیمت دیر شده است عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است - فیلم خودروسازی در اولویت تحریم عرضه هاوال H۶در آبان ماه
پیشین