نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
مجلس

مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی دولت با تأمل بیشتری عمل می‌کند

۱۳۹۶-۰۵-۲۰ / ۱۱:۲۲

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه اولویت امروز کشور مسائل اقتصادی است گفت: مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی کابینه با تأمل بیشتری اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، عبدالرضا مصری، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مصاحبه با رادیو با بیان اینکه ریاست محترم جمهوری با تجربه‌ای که از توانایی افراد در چهار سال گذشته به دست آورده است کابینه‌ای کارآمد تر را باید به مجلس معرفی کرده باشد گفت:‌در این مسیر گروه های سیاسی و فراکسیونهای مجلس شورای اسلامی نیز کمک کردند که رئیس جمهور بدون هیج گونه احساس فشاری خود به انتخاب وزرا بپردازد.

وی با بیان اینکه این کابینه با توجه به مشکل امروز کشور که مسائل اقتصادی است احتیاج به تیم اقتصادی با توان جدید جهت تحقق شعارهای خود دارد گفت: مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی کابینه دقت نظر بیشتری خواهد کرد چراکه اکنون نیاز دولت برای بهبود اوضاع اقتصادی به یک تیم اقتصادی منسجم، کارآمد، پر تلاش و با مدیریت جهادی است که بتواند مشکلات مردم را و دغددغه‌های ملت را رفع کند و این به نفع رئیس جمهور نیز هست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان  این که حساسیت مجلس نسبت به برخی از وزرا و احتمال عدم  رأی اعتماد به آنها به خاطر کمک به دولت است گفت:‌ارزیابی برنامه وزراء بر اساس شاخصهایی است که بین تمامی فراکسیونها نیز مشترک است و ملاک نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رأی اعتماد کارآمدی، پر تلاش بودن، ولایی بودن و دوری از اشرافیت است.

مصری با بیان اینکه هیچ نگاه سیاسی در دادن یا ندادن رأی اعتماد وجود ندارد گفت: اوایل انقلاب در دادن رأی اعتماد جبهه سیاسی افراد نقش‌بسزایی داشت اما اکنون به طور کامل اینگونه نیست و فقط شایستگی فرد موضوعیت دارد و همه نمایندگان به دنبال دولت کارآمد و پر توان هستند همانگونه که در مجلس هفتم نیز که اصولگرا بود 4 وزیر دولت که اصولگرا بودند عدم رأی اعتماد از مجلس دریافت کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=17115

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

آشوب در بازار چه کسی پاسخگوی ضرر و زیان هنگفت مشتریان خودروهای وارداتی است؟ وضعیت هیوندای اکسنت در بازار آزاد مونتاژی نافرجام! تحریم‌های داخلی علیه خودروسازی مجمع گنگسترها ملاقات با پنج نسل مختلف تویوتا سوپرا کیفیت خودروهای داخلی در چاله تحریم لوئیس همیلتون قرارداد دو ساله جدیدی را با مرسدس بنز امضا کرد هیوندای i30N هالو در حال توسعه است نسخه موبایل بازی فرمول یک منتشر می‌شود فراخوانی بوگاتی شیرون به علت نقص فنی در کیسه هوا فولکس واگن گلف GTI، قربانی تست آلایندگی و مصرف سوخت WLTP پژو۴۰۵ ۹۰۰ هزار تومان گران شد توزیع کارت بلیت خبرنگاری از سر گرفته شد با ۲۰میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ -جدول بدهی ۳۹.۵ میلیون دلاری ونزوئلا در سال ۹۰ به سایپا BYD اس۶، سربلند در میان مشتریان با ۳۴ میلیون تومان صاحب ۲۰۶ SD شوید آغاز پیش‌پرداخت کارمزد در جایگاه‌های سوخت از فردا دلایل نارضایتی مشتریان از خدمات خودرویی اعلام شد ۴ فایده مهم دوچرخه‌سواری برای سلامتی تحریم‌های داخلی علیه خودروسازی
پیشین