نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
مجلس

مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی دولت با تأمل بیشتری عمل می‌کند

۱۳۹۶-۰۵-۲۰ / ۱۱:۲۲

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه اولویت امروز کشور مسائل اقتصادی است گفت: مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی کابینه با تأمل بیشتری اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، عبدالرضا مصری، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مصاحبه با رادیو با بیان اینکه ریاست محترم جمهوری با تجربه‌ای که از توانایی افراد در چهار سال گذشته به دست آورده است کابینه‌ای کارآمد تر را باید به مجلس معرفی کرده باشد گفت:‌در این مسیر گروه های سیاسی و فراکسیونهای مجلس شورای اسلامی نیز کمک کردند که رئیس جمهور بدون هیج گونه احساس فشاری خود به انتخاب وزرا بپردازد.

وی با بیان اینکه این کابینه با توجه به مشکل امروز کشور که مسائل اقتصادی است احتیاج به تیم اقتصادی با توان جدید جهت تحقق شعارهای خود دارد گفت: مجلس در رأی اعتماد به تیم اقتصادی کابینه دقت نظر بیشتری خواهد کرد چراکه اکنون نیاز دولت برای بهبود اوضاع اقتصادی به یک تیم اقتصادی منسجم، کارآمد، پر تلاش و با مدیریت جهادی است که بتواند مشکلات مردم را و دغددغه‌های ملت را رفع کند و این به نفع رئیس جمهور نیز هست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان  این که حساسیت مجلس نسبت به برخی از وزرا و احتمال عدم  رأی اعتماد به آنها به خاطر کمک به دولت است گفت:‌ارزیابی برنامه وزراء بر اساس شاخصهایی است که بین تمامی فراکسیونها نیز مشترک است و ملاک نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رأی اعتماد کارآمدی، پر تلاش بودن، ولایی بودن و دوری از اشرافیت است.

مصری با بیان اینکه هیچ نگاه سیاسی در دادن یا ندادن رأی اعتماد وجود ندارد گفت: اوایل انقلاب در دادن رأی اعتماد جبهه سیاسی افراد نقش‌بسزایی داشت اما اکنون به طور کامل اینگونه نیست و فقط شایستگی فرد موضوعیت دارد و همه نمایندگان به دنبال دولت کارآمد و پر توان هستند همانگونه که در مجلس هفتم نیز که اصولگرا بود 4 وزیر دولت که اصولگرا بودند عدم رأی اعتماد از مجلس دریافت کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=17115


آخرین اخبار

سیناپتیکس حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه کرد نگرانی برجامی جشن خودرویی ها را بر هم زد قیمت جدید محصولات مدیران خودرو اعلام شد با تسهیلات ۹۵ میلیونی، شاسی بلند ژاپنی بخرید سریع‌ترین شاسی‌بلندهای معرفی شده سال 2017 میلادی شرایط فروش محصولات بی وای دی توسط کارمانیا - جدول دنا پلاس بر اساس مصوبه داخلی ایران خودرو چقدر گران شده؟ چشم‌پوشی ازدرآمد واردات خودرو؟ بهترین‌های صنعت خودرو در لباس پلیس! ناهمخوانی اهداف و سیاست‌ها در عرصه واردات خودرو هیولای شش‌پای خان درآمد آتی مالیاتی دولت از واردات خودرو جزئیات صدور بارنامه الکترونیکی حمل جاده‌ای کالا شاید بنزین بیش از ۱۵۰۰ تومان شود همه پول بنزین برای هدفمندی یارانه ها می رود همه چیز در خصوص کیا ریوی جدید ۲۰۱۸ (-عکس) سیمبیوز ۲ خودروی ۵ سال آینده رنو (-عکس) کارگاه سفر و گردشگری با خودروی شخصی در سعدآباد برگزار می شود با ۵۰ میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟-جدول کپچر ۴ میلیون تومان در بازار گران شد
پیشین