نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
ماجرای

ماجرای دولت افغانستان و مدیریت استقلال!

۱۳۹۶-۰۷-۲۰ / ۱۱:۳۹

اشتباه مدیر عامل استقلال در مدت زمان ماندگاری اش در استقلال باعث واکنش طنز گونه یک پیشکسوت این باشگاه شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوانگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بحث تغییرات در کادر فنی استقلال در نهایت به تغییر در سطح مدیریتی باشگاه استقلال رسید.

بحث تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال همچنان پا برجاست و افتخاری را می‌توان نزدیک درب خروج این باشگاه دید.

اما در این میان شنیده می‌شود که تیم استقلال در صورت پیروزی یا حتی مساوی در دربی باعث ابقای افتخاری می‌شود که البته یکی از نردیکان باشگاه این موضوع را رد و اعلام کرده است این مسئله درست نیست، اما بحث جا به جایی افتخاری حتمی است.

افتخاری در نشست خبری روز گذشته در باشگاه استقلال خیال همه را راحت کرد و گفت: که در استقلال می‌ماند و بهتر است آقایان خودشان را به در و دیوار نزنند. او همچنین اعلام کرد که تا ۴ سال دیگر ماندنی است.

البته افتخاری در بخش دیگر صحبت هایش اعلام کرد که تا پایان دولت یازدهم! می‌ماند. با وجود این اکنون در دولت دوازدهم حضور داریم.

تغییرات اساسی در استقلال پا برجاست و باید دید وزارت ورزش و جوانان چه زمانی در نظر دارد این تغییرات را علنی کند.

رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه افتخاری اعلام کرده ماندگار است و کسی خودش را به در و دیوار نزند گفت: آقای افتخاری کسی خود را به در و دیوار نمی‌زند. شما بهتر است عملکرد خودتان را درست کنید. بهتر است با پیشکسوتان رفتار بهتری داشته باشید.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال بیان کرد: اصلا شما به جای ۴ سال ماندن در استقلال ۱۰۰ سال بمان. اما بهتر است بدانید شما این کاره نیستید و مدیریت درست ندارید. شما به چه دلیلی در جواب مجتبی جباری اعلام می‌کنی که با دایی عکس داری؟ واقعا این حرف‌ها در شان یک مدیر عامل باشگاه نیست. خدا کند شما تا پایان دولت دوازدهم در استقلال بمانید، اما این را هم بدانید که مردم دیگر شما را نمی‌خواهند. انگار در صفحات اجتماعی نمی‌بینید که هواداران در بازی پیش رو متعهد شدند که افتخاری حیا کن رها کن راه بیاندازند.

رجبی افزود:واقعا این حرف‌های هواداران و اعتراض‌های آن‌ها همه از ناراحتی می‌آید. جالب است او اعلام می‌کند تا پایان دولت دوازدهم می‌مانم. شما بهتر است اکنون کارت را درست انجام دهید تا اینکه بخواهید تا پایان دولت در استقلال بمانید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال بیان کرد: تا هر کسی حرفی می‌زند سریع آن را در نطفه خفه می‌کنید. حتی اجازه نمی‌دهید زمانی عضو هیئت مدیره حرف هایش را مطرح کند.

مربی سابق تیم استقلال تصریح کرد: آقای افتخاری مگر شما اعلام نکردید انتخاب دستیاران توسط کمیته فنی است پس چرا در نشست خبری خود اعلام کردید که آن‌ها زود تصمیم گرفتند؟

رجبی در پایان در واکنش به اینکه افتخاری در نشست خبری روز گذشته اعلام کرده تا پایان دولت یازدهم در استقلال می‌ماند گفت: شاید او کشور دیگری را می‌گوید. به طور مثال به نظر کشور افغانستان را مطرح کرده است چرا که اکنون در ایران دولت دوازدهم را در پیش رو داریم.

انتهای پیام/

واکنش رجبی به اظهارات مدیرعامل استقلال

منبع: باشگاه خبرنگاران
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=22832


آخرین اخبار

خرید قالپاق چقدر آب می خورد؟ معرفی سریع‌ترین خودروی مک‌لارن تا چند ماه آینده استرالیا با صنعت خودروسازی خداحافظی کرد نگرش جدید در توسعه بازارهای صادراتی ایران خودرو تولید چند سواری متوقف شد نظارت هوشمند راه مقابله با صدور بیمه نامه جعلی عوامل کند شدن روند نوسازی ناوگان کامیون‌ها افزایش استانداردهای خودرو بدون توجه به وضعیت اقتصادی به شکست می‌انجامد لیست قیمت Porsche های موجود در بازار ترکیه خسارات رانندگان ایرانی را پرداخت می‌کند عکس خودروی خودران اپل منتشر شد مسیر فرعی تحقق «صادرات ۳۰ درصدی» شائبه تغییر ۱۸۰ درجه‌ای در سیاست گذاری واردات تولید محور دور جدید فروش محصولات شرکت پارس خودرو آغاز شد نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی مونتاژ خودروهای برقی پژو سیتروئن تنها امید برای تحول صنعت خودروسازی ایران320 میلیون تومان حراج ب ام و سری سه صفر کیلومتر مدل 1985رونمایی پورشه از نسخه 718 GTS با ۳۶۵ اسب بخار قدرت استفاده از هاوربایک به شکل عقرب در پلیس دبی رونمایی تویوتا از دو طرح مفهومی برای نمایشگاه خودروی توکیو
پیشین