نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
ماجرای

ماجرای دولت افغانستان و مدیریت استقلال!

۱۳۹۶-۰۷-۲۰ / ۱۱:۳۹

اشتباه مدیر عامل استقلال در مدت زمان ماندگاری اش در استقلال باعث واکنش طنز گونه یک پیشکسوت این باشگاه شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوانگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بحث تغییرات در کادر فنی استقلال در نهایت به تغییر در سطح مدیریتی باشگاه استقلال رسید.

بحث تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال همچنان پا برجاست و افتخاری را می‌توان نزدیک درب خروج این باشگاه دید.

اما در این میان شنیده می‌شود که تیم استقلال در صورت پیروزی یا حتی مساوی در دربی باعث ابقای افتخاری می‌شود که البته یکی از نردیکان باشگاه این موضوع را رد و اعلام کرده است این مسئله درست نیست، اما بحث جا به جایی افتخاری حتمی است.

افتخاری در نشست خبری روز گذشته در باشگاه استقلال خیال همه را راحت کرد و گفت: که در استقلال می‌ماند و بهتر است آقایان خودشان را به در و دیوار نزنند. او همچنین اعلام کرد که تا ۴ سال دیگر ماندنی است.

البته افتخاری در بخش دیگر صحبت هایش اعلام کرد که تا پایان دولت یازدهم! می‌ماند. با وجود این اکنون در دولت دوازدهم حضور داریم.

تغییرات اساسی در استقلال پا برجاست و باید دید وزارت ورزش و جوانان چه زمانی در نظر دارد این تغییرات را علنی کند.

رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه افتخاری اعلام کرده ماندگار است و کسی خودش را به در و دیوار نزند گفت: آقای افتخاری کسی خود را به در و دیوار نمی‌زند. شما بهتر است عملکرد خودتان را درست کنید. بهتر است با پیشکسوتان رفتار بهتری داشته باشید.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال بیان کرد: اصلا شما به جای ۴ سال ماندن در استقلال ۱۰۰ سال بمان. اما بهتر است بدانید شما این کاره نیستید و مدیریت درست ندارید. شما به چه دلیلی در جواب مجتبی جباری اعلام می‌کنی که با دایی عکس داری؟ واقعا این حرف‌ها در شان یک مدیر عامل باشگاه نیست. خدا کند شما تا پایان دولت دوازدهم در استقلال بمانید، اما این را هم بدانید که مردم دیگر شما را نمی‌خواهند. انگار در صفحات اجتماعی نمی‌بینید که هواداران در بازی پیش رو متعهد شدند که افتخاری حیا کن رها کن راه بیاندازند.

رجبی افزود:واقعا این حرف‌های هواداران و اعتراض‌های آن‌ها همه از ناراحتی می‌آید. جالب است او اعلام می‌کند تا پایان دولت دوازدهم می‌مانم. شما بهتر است اکنون کارت را درست انجام دهید تا اینکه بخواهید تا پایان دولت در استقلال بمانید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال بیان کرد: تا هر کسی حرفی می‌زند سریع آن را در نطفه خفه می‌کنید. حتی اجازه نمی‌دهید زمانی عضو هیئت مدیره حرف هایش را مطرح کند.

مربی سابق تیم استقلال تصریح کرد: آقای افتخاری مگر شما اعلام نکردید انتخاب دستیاران توسط کمیته فنی است پس چرا در نشست خبری خود اعلام کردید که آن‌ها زود تصمیم گرفتند؟

رجبی در پایان در واکنش به اینکه افتخاری در نشست خبری روز گذشته اعلام کرده تا پایان دولت یازدهم در استقلال می‌ماند گفت: شاید او کشور دیگری را می‌گوید. به طور مثال به نظر کشور افغانستان را مطرح کرده است چرا که اکنون در ایران دولت دوازدهم را در پیش رو داریم.

انتهای پیام/

واکنش رجبی به اظهارات مدیرعامل استقلال

منبع: باشگاه خبرنگاران
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=22832


آخرین اخبار

رانندگان منضبط در ایام نوروز جایزه می گیرند حضور فعال ۴۶۰ نمایندگی منتخب سایپا در طرح امداد نوروزی سال نو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در کرمانشاه تحویل شد هیوندای توسان اسپرت ۲۰۱۸، با پیشرانه‌ جدید عرضه می‌شود یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالرونمایی احتمالی از هدست واقعیت مجازی مستقل آکیلس گو در کنفرانس F8 فیسبوکسه محصول نیسان در خط تولید سایپا شورولت سیلورادو جایگنتیک معرفی شد آئودی ای-ترون، ۱۰۰ هزار دلار قیمت گذاری شد آغاز طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزیدوربین های طرح ترافیک خاموش شدند آخرین کوییک تولید سال ۹۶ به مزایده گذاشته شد بیمه‌نامه شخص ثالث در سال ۹۷ افزایش قیمت ندارد تغییر زمان خدمات رسانی متروی فرودگاه امام در ایام نوروز قیمت انواع محصولات سایپا ۲۸ اسفند ۹۶ قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۲۸ اسفند ۹۶ کدام سریع‌تر است؟ مرسدس بنز AMG E63 S یا پورشه پانامرا اسپرت آستانه قیمت کیا سورنتو جدید، ۲۶ هزار دلار خواهد بود شرایط فروش پژو 508 مدل 2016 به مناسبت نوروز 1397 (نقدی و اقساطی) هیچ اجباری برای دریافت کارت امدادخودروها وجود ندارد
پیشین