نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
قیمت

قیمت و شرایط فروش اقساطی جک S5 کرمان موتور توسط لیزینگ مهرآسا

۱۳۹۷-۰۹-۱۱ / ۰۹:۱۶

پس از اعلام قیمت جدید جک S3 در روزهای گذشته، اکنون کرمان موتور به عنوان نماینده و عرضه کننده محصولات جک به بازار ایران، قیمت جدید و شرایط فروش اقساطی جک S5 را اعلام نمود.

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پس از اعلام قیمت جدید جک S3 در روزهای گذشته، اکنون کرمان موتور به عنوان نماینده و عرضه کننده محصولات جک به بازار ایران، قیمت جدید و شرایط فروش اقساطی جک S5 را اعلام نمود. در بخشنامه جدید، قیمت جک S5 برابر با 231 میلیون تومان اعلام شده که گران تر از نزدیک ترین رقیب، یعنی چری تیگو5 است. در بخشنامه های خرید اقساطی نیز، مشتریان می توانند از تسهیلات 50 تا 80 میلیون تومانی برخوردار شوند و میزان پیش پرداخت نیز از 151 تا 181 میلیون تومان متغیر خواهد بود. علاوه بر پیش پرداخت و چک های پرداخت اقساط، کرمان موتور از مشتریانی که قصد بهره مندی از شرایط خرید اقساطی را دارند نیز میخواهد تا چکی را برای ضمانت در وجه شرکت صادر کنند.
در روش اول به مشتری تسهیلاتی پنجاه میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط 12 ماهه بوده و چک ها با فاصله هر سه ماه یکبار صادر می شوند. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 181 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 14 میلیون و دویست هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 69 میلیون تومانی دارد .
در روش دوم به مشتری تسهیلاتی شصت میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط قبل است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 170 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 17 میلیون تومان است که در قسط پایانی، اندکی بیشتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 82 میلیون تومانی دارد .
در روش سوم به مشتری تسهیلاتی هفتاد میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط نخست است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 161 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 19 میلیون و نهصد هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 96 میلیون تومانی دارد .
در روش چهارم به مشتری تسهیلاتی هشتاد میلیون تومانی اختصاص می یابد، مدت باز پرداخت اقساط و زمان صدور چک ها مشابه شرایط پیشین است. مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز 151 میلیون تومان بوده و مبلغ هر قسط نیز 22 میلیون و هقتصد هزار تومان است که در قسط پایانی، اندکی کمتر است. مشتری برای بهره مندی از این شرایط نیاز به تحویل چک ضمانت 110 میلیون تومانی دارد .
جک S5 به عنوان یک کراس اوور سایز متوسط، سالهاست که در بازار کشورمان حضور دارد و به واسطه بهره مندی از موتور توربوشارژر و چهره جذاب، توانسته خریداران بسیاری را جذب خودش کند. عمده ترین رقبای این خودرو در بازار ایران را چری تیگو5 ، بی وای دی S6 و هایما S7 تشکیل می دهند.
منبع: خودروبانک
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=70282

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار

مونتاژ چه خودروهایی در کشور متوقف شده است؟ از هیوندای i20 تا لیفان x60 و MG 360 واکنش تاریخی سازمان تعزیرات به افزایش قیمت محصولات ایران خودرو آغاز پیش فروش مرحله دوم چری تیگو 7 از دوشنبه هفته جاری استفاده از قطعات یدکی اصلی، تضمینی برای ایمنی مشتریان مدیران خودرو نگاهی به قیمت جک S3 در بازار آزاد - جدول و امکانات آزمایش متفاوت مرسدس بنز E200 ضعیف ترین مدل E CLASS چقدر سریع است؟ - فیلم ریشه حساسیت عمومی به قیمت خودرو نتیجه انحصار در تولید لاستیک ایرانی عرضه تایر خاص 500درصد گران‌تر از نمونه خارجی! گزارش تصویری از گردهمایی خودروهای اسپرت و تیونینگ شده در بوستان ولایت ام وی ام ایکس 22 کراس‌اور موفق در بازار ایران پیش فروش سایپا تیبا با پیش پرداخت 14 میلیون تومانی راهکار یک عضو کمیسیون صنایع مجلس برای کاستن از التهابات بازار خودرو نگاهی به قیمت ام جی GS در بازار - جدول قیمت کاهش قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران - جدول بیسو هم مشمول ممنوعیت واردات خودرو می شود؟ جلوگیری از ورشکستگی خودروسازان با پرداخت تسهیلات ۳۰ هزار میلیاردی قیمت خودرو کاهش نخواهد یافت سایپا با پراید 35 میلیونی ضرر می‌کند! هزینه سنگین استفاده از خودروهای شخصی در مقایسه با تاکسی های اینترنتی نمایش نمونه واقعی -بامبلبی- در نمایشگاه لس آنجلس - تریلر فیلم چالش خودرو در جنگ تعرفه‌ای آمریکا و چین
پیشین