نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
شکست

شکست احمد گروژنی با حضور میلاد محمدی

۱۳۹۶-۰۵-۲۰ / ۱۱:۰۰

تیم فوتبال احمد گروژنی با برخورداری از مدافع ایرانی خود در هفته پنجم لیگ روسیه شکست را پذیرا شد.

به گزارش مهر، هفته پنجم رقابتهای لیگ روسیه پنجشنبه شب با برگزاری دیدار تیم های احمد گروژنی و کراسنودار ادامه پیدا کرد که در پایان تیم کراسنودار با حساب ۳ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کرد.

احمد گروژنی دو بار از کراسنودار عقب افتاد و گل تساوی را نیز در دقیقه ۹۰ وارد دروازه حریف کرد اما در دقیقه ۹۲ ایوان ایگناتی‌اف گل برتری تیم کراسنودار را به ثمر رساند.

میلاد محمدی در این بازی در ترکیب اصلی تیم گروژنی حضور داشت.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: مهر
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=17101


آخرین اخبار

سیناپتیکس حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه کرد نگرانی برجامی جشن خودرویی ها را بر هم زد قیمت جدید محصولات مدیران خودرو اعلام شد با تسهیلات ۹۵ میلیونی، شاسی بلند ژاپنی بخرید سریع‌ترین شاسی‌بلندهای معرفی شده سال 2017 میلادی شرایط فروش محصولات بی وای دی توسط کارمانیا - جدول دنا پلاس بر اساس مصوبه داخلی ایران خودرو چقدر گران شده؟ چشم‌پوشی ازدرآمد واردات خودرو؟ بهترین‌های صنعت خودرو در لباس پلیس! ناهمخوانی اهداف و سیاست‌ها در عرصه واردات خودرو هیولای شش‌پای خان درآمد آتی مالیاتی دولت از واردات خودرو جزئیات صدور بارنامه الکترونیکی حمل جاده‌ای کالا شاید بنزین بیش از ۱۵۰۰ تومان شود همه پول بنزین برای هدفمندی یارانه ها می رود همه چیز در خصوص کیا ریوی جدید ۲۰۱۸ (-عکس) سیمبیوز ۲ خودروی ۵ سال آینده رنو (-عکس) کارگاه سفر و گردشگری با خودروی شخصی در سعدآباد برگزار می شود با ۵۰ میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟-جدول کپچر ۴ میلیون تومان در بازار گران شد
پیشین