نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
خط

خط تولید خودروی بیتل (Beetle) متوقف خواهد شد!

۱۳۹۷-۰۱-۱۶ / ۱۱:۰۳

یکی دیگر از خودروهای شگفت انگیز دنیا برای دومین بار به پایان خط تولید خود رسیده و قرار است تولید این خودرو نیز متوقف شود.

چندی پیش، خبر توقف خط تولید فولکس واگن بیتل توسط مدیر بخش تحقیق و توسعه کمپانی فولکس واگن اعلام شد که این خبر، موثق به نظر می رسد.

خط تولید این خودرو از سال 1938 شروع به فعالیت کرد و در سال 2003 متوقف شد. اما خط تولید نسخه ی جدید این خودرو در سال 1997 شروع به فعالیت کرد و تاکنون نیز به فعالیت خود ادامه داده است. مدیر بخش تحقیق و توسعه کمپانی فولکس واگن، خبر توقف تولید خودروی فولکس واگن بیتل را به صورت رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 اعلام کرد. بنابر گفته ی مدیریت توسعه فولکس واگن، تولید دو یا سه نسل از خودروی فولکس واگن بیتل تا این جای کار، کافی است و بهتر است در وضعیت کنونی، این خودرو در تاریخ کمپانی فولکس واگن ثبت شود. همچنین وی اعلام کرد که دیگر نمی توان مدل جدیدی از این خودرو را برای پنجمین بار معرفی کرد. اگر چه خودروی فولکس واگن بیتل به نوعی یک خودروی نوستالژیک محسوب می شود، اما کمپانی فولکس واگن، مدل های متعددی جهت جایگزینی این خودرو دارد. خودروهای فولکس واگن سری I.D. کامپکت قرار است تجارت آینده ی کمپانی فولکس واگن در عرصه ی خودروهای الکتریکی کوچک را ادامه دهد. البته می توان انتظار داشت که نسخه ی T-Roc کانورتیبل نیز جایگزین نسخه ی کانورتیبل فولکس واگن بیتل شود.

با وجود زیبایی و خاطره انگیز بودن فولکس واگن بیتل، جذابیت آن تا زمانی ادامه دار است که مشتریان، همچنان با این دید به این خودرو نگاه کنند. در چند سال اخیر فروش خودروی فولکس واگن بیتل، کاهش چشمگیری را تجربه کرده که دلیل این امر را می توان در گرایش مشتریان به سمت خودروهای کراس اوور و SUV دانست. البته گفتنی است که تاکنون زمان دقیق توقف خط تولید خودروی فولکس واگن بیتل اعلام نشده و به نظر می رسد حداقل چندین سال دیگر شاهد تولید این خودروی دوست داشتنی هستیم.

منبع: رکاب
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=55265


آخرین اخبار

وقتی سادگی زیبا نیست رونمایی از مرسدس بنز A کلاس سدانقدرت نمایی BYD در پکن معرفی نسل دوم شاسی بلند 500 اسب بخاری Tang و سدان برقی Qin Proهمه آنچه باید از خط ۷ مترو بدانیم هیوندای i20 اکتیو معرفی شد نسخه‌ی سدان از مرسدس بنز A کلاس معرفی شد باشگاه فوتبال آرسنال با BYD- قرارداد بست جنجال فرمان، در خودروی فرمول یک سباستین فتل سوپرلوکس مفهومی ولوو S90 امبینس رونمایی شد آلفا رومئو 4C با تیونینگ پوگیا ریسینگ معرفی شد خودروهای وارداتی نباید مستعمل باشند در تعیین قیمت بنزین، راه را اشتباه رفته‌ایم ثبت‌نام اینترنتی برای بازدید از نمایشگاه اتومکانیکای دوبی آزادسازی بازار خودروی چین ممنوعیت پیش‌فروش از سوی غیرمجازها کاهش تعرفه واردات خودرو بازار را آرام می‌کند؟ سدان اسپرت چری، با فناوری آینده شنبه فروش هاوال H۲ آغاز می شود جدیدترین شرایط فروش هیوندای اکسنت با تخفیف ویژه اعلام شد آغاز طرح ویژه فروش ون ایویکو بررسی عملکرد غرفه گذاران در اتومکانیکای دوبی ۲۰۱۷
پیشین