نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
حضور

حضور پررنگ نگین خودرو در نمایشگاه خودرو یزد

۱۳۹۶-۰۷-۲۰ / ۱۰:۱۲

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، با حضور در نمایشگاه خودرو یزد، محصولات متنوع رنو را در شهر بادگیرها به نمایش گذاشت.

یزد، شهر بادگیرها در روزهای 17 تا 21 مهرماه میزبان نمایشگاه خودرو است، نمایشگاهی که نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه حضور پررنگی در آن دارد و با نمایش محصولات مختلف و البته شرایط فروش ویژه نمایشگاه، میزبان بازدیدکنندگان است.

در این نمایشگاه، رنو مدل‌های تلیسمان، کولئوس، داستر و سیمبل را به نمایش گذاشته است ضمن آنکه بخش قطعات یدکی نگین خودرو نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

علاقه‌مندان به محصولات رنو در این نمایشگاه غیر از بازدید حضوری از محصولات و گفتگو با کارشناسان فنی و فروش نگین خودرو، می‌توانند از تخفیف ویژه نمایشگاه خودرو یزد نیز بهره‌مند شوند.

منبع: عصر خودرو
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=22739


آخرین اخبار

ثبت‌سفارش غیر‌قانونی بیش از ۱۵ هزار خودرو مرز حمایت دولت از خودروسازی کجاست؟ فعالیت بدون ضابطه ۵۰۰۰ خودرو به عنوان سرویس مدرسه در تهران طرح ترافیک جدید فاقد ارزش کارشناسی است جریمه ۶۰ هزار تومانی برای پلاک‌های گِل‌آلود راه اندازی کارخانه طراحی و تولید قالب های ریخته گری تحت فشار همه رانندگان تاکسی شهر تهران بیمه تکمیلی می شوند مرز حمایت دولت از خودروسازی کجاست؟ سوء استفاده از نظام ثبت سفارش کشور امام علی (علیه السلام):کسی که تو را برای دارایی ات احترام کند، در هنگام ناداریت تو را خوار شماردورزشکاران رشته اتومبیلرانی مشکل واردات خودرو مسابقات دارند قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۳ اردیبهشت ۹۷ ظرفیت فروش مزدا ۳ تکمیل شد قیمت انواع محصولات سایپا ۳ اردیبهشت ۹۷ پرفروش‌ترین کوپه اسپرت ۲۰۱۷ را بشناسید همیشه در اوج مانند جی کلاس ۷ سال با بلندقامت چینی جایگزینی ۵۰ هزار دستگاه اتوبوس و کامیون در سال ۹۷ مدعی کره‌ای نگاهی به جدیدترین خودروی ولوو XC۴۰ T۵
پیشین