نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv
تایلند

تایلند از مواضع جمهوری اسلامی ایران در برجام حمایت می‌کند- اعلام آمادگی بانکوک برای گسترش روابط تجاری و اقتصادی با ایران

۱۳۹۷-۰۲-۲۶ / ۱۶:۴۵

سخنگوی دولت در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس کشور‌های عضو اسکاپ که در بانکوک برگزار شد، با پرایوت چان اوچا نخست وزیر تایلند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ؛ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس کشور‌های عضو اسکاپ که در بانکوک برگزار شد، با پرایوت چان اوچا نخست وزیر تایلند دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در کاخ نخست وزیری تایلند برگزار شد، پرایوت چان اوچا با بیان اینکه ایران به تعهدات خود در موضوع برجام به خوبی عمل کرده است، بر حمایت کشورش از مواضع جمهوری اسلامی ایران در موضوع برجام حمایت کامل تاکید کرد.

وی همچین خواستار گسترش همه جانبه روابط بانکی و تجاری تهران – بانکوک شد و آمادگی خود را برای شرکت در اجلاس سران کشور‌های آسیایی که در اکتبر سال جاری میلادی در ایران برگزار می‌شود اعلام کرد.

پرایوت چان اوچا در این دیدار همچنین اظهار امیدواری کرد که فصل جدیدی از گسترش مناسبات و همکاری‌های اقتصادی و تجاری میان دو کشور آغاز شود.

نوبخت نیز در این دیدار ضمن اشاره به ظرفتی‌های تجاری و اقتصادی موجود میان دو کشور برای توسعه همکاری تهران – بانکوک، بر لزوم برگزاری شناسایی و تقویت این ظرفتی‌ها تاکید کرد.

معاون رئیس جمهور همچنین از نخست وزیر تایلند برای سفر به تهران و برگزاری نشست‌های مشترک برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری دو کشور دعوت کرد.

در پایان این دیدار دو طرف ضمن تاکید بر ظرفیت‌های موجود در حوزه اقتصادی و تجاری موجود برای گسترش روابط دو کشور آمادگی خود را برای تلاش در جهت توسعه روابط دو کشور اعلام کردند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران
http://www.izomorod.com/showcontent?naapi=61077

تلگرام مقالاات خودرو


آخرین اخبار