نوین محتوا نوین محتوا
zomorodyadak-adv

قوانین سایت

کاربر عزیز، لطفا برای استفاده از وبسایت آی زمرد قوانین و مقررات وبسایت را رعایت فرمایید. بدیهی است هرگونه استفاده از اطلاعات وب سایت به منزله موافقت با قوانین و مقررات مندرج می باشد.

  • وبسایت آی زمرد تحت قوانین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینماید و تمامی قوانین مصوب را رعایت مینماید، نتیجتا کاربران گرامی که از امکانات آی زمرد استفاده مینمایند ملزم به رعایت قوانین هستند.
  • حتی المقدور سعی نمایید از درج اطلاعات به زبان های غیر از فارسی خودداری نمایید و چنانچه اطلاعاتی که درج مینمایید تماما غیر فارسی باشد مجبور به حذف آن آگهی هستیم.
  • برای استفاده از خدمات رایگان وبسایت هر کاربر میتواند با یک آدرس ایمیل فعالیت نماید.
  • وبسایت آی زمرد درباره صداقت و صحت اطلاعات آگهی هایی که در این وبسایت درج می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد و خواهشمندیم بعد از حصول اطمینان از صحت و صدق آگهی اقدام نمایید.
  • در زیر عکس هر آگهی دکمه ای با عنوان "گزارش اشکال آگهی" وجود دارد. چنانچه آگهی از نظر شما مغایر با شرع و عرف بود و همچنین اصول اخلاقی در آن رعایت نشده بود لطفا روی این دکمه کلیک نمایید و مراتب را گزارش نمایید.
  • آگهی ها به صورت خودکار منتشر خواهند شد. اما چنانچه گزارش اشکال آگهی شود و حصول جرم گردد وبسایت آی زمرد میتواند با توجه به امکاناتی که دارد مراتب را از طریق قانون پیگیری نماید.
  • اطلاعات ناقص و آگهی هایی که اطلاعات ناقص و ناچیز برای آن درج شده است بدون هشدار حذف خواهند شد.
  • چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • هر گونه اختلاف در مورد قوانین سایت از طریق قوانین مربوط قضایی، پیگیری خواهند شد.

آخرین اخبار

ارائه سرویس ویژه به مسافران نوروزی قبل از آغاز سفر2سال برای تغییرپلت فرم یا توقف تولید پراید و405مهلت داده شداعطای نشان رهبر کارآفرینی به بنیانگذار اتحاد موتورمعرفی بی‌وای‌دی F3 ، با قیمتی زیر 60 میلیون تومان با خودروی اسپرت دست ساز ایرانی بیشتر آشنا شویدمعرفی کیا ریو، هاچ بک نافرجام کیا در ایراناز نخستین موتورسیکلت پرنده جهان رونمایی شداسنپ و تپسی برای فعالیت مجوز گرفتندبرخورد با تخلفات رانندگی در سال جاری ٢٧ درصد افزایش داشته استتیونینگ لامبورگینی هوراکان توسط O.CT با قدرت خروجی ۷۹۴ اسب‌ بخاربی ام و با الهام از لگو، یک موتورسیکلت مفهومی پرنده می‌سازد۲ قانون جدید در فرمول یکنسل به نسل با هیوندای اکسنتتعرفه واردات خودرو در سال 96 ثابت می ماند؟تمدید شرایط فروش ویژه نمایشگاه میتسوبیشی و DS تا ۶اسفندفروش نوروزي ايران خودرو آغاز شداولین ملاقات با رنو کولئوس در ایران آغاز جشنواره فروش نوروزی ایرتویا جدیدترین قیمت خودروهای داخلی خودروسازان در جمع موسسات مالی غیرمجاز/ماجرای شبه جزیره‌های بانکی
بیشتر

مقالات

مقالات