JooMix Joomla
zomorodyadak-adv

قوانین سایت

کاربر عزیز، لطفا برای استفاده از وبسایت آی زمرد قوانین و مقررات وبسایت را رعایت فرمایید. بدیهی است هرگونه استفاده از اطلاعات وب سایت به منزله موافقت با قوانین و مقررات مندرج می باشد.

  • وبسایت آی زمرد تحت قوانین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینماید و تمامی قوانین مصوب را رعایت مینماید، نتیجتا کاربران گرامی که از امکانات آی زمرد استفاده مینمایند ملزم به رعایت قوانین هستند.
  • حتی المقدور سعی نمایید از درج اطلاعات به زبان های غیر از فارسی خودداری نمایید و چنانچه اطلاعاتی که درج مینمایید تماما غیر فارسی باشد مجبور به حذف آن آگهی هستیم.
  • برای استفاده از خدمات رایگان وبسایت هر کاربر میتواند با یک آدرس ایمیل فعالیت نماید.
  • وبسایت آی زمرد درباره صداقت و صحت اطلاعات آگهی هایی که در این وبسایت درج می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد و خواهشمندیم بعد از حصول اطمینان از صحت و صدق آگهی اقدام نمایید.
  • در زیر عکس هر آگهی دکمه ای با عنوان "گزارش اشکال آگهی" وجود دارد. چنانچه آگهی از نظر شما مغایر با شرع و عرف بود و همچنین اصول اخلاقی در آن رعایت نشده بود لطفا روی این دکمه کلیک نمایید و مراتب را گزارش نمایید.
  • آگهی ها به صورت خودکار منتشر خواهند شد. اما چنانچه گزارش اشکال آگهی شود و حصول جرم گردد وبسایت آی زمرد میتواند با توجه به امکاناتی که دارد مراتب را از طریق قانون پیگیری نماید.
  • اطلاعات ناقص و آگهی هایی که اطلاعات ناقص و ناچیز برای آن درج شده است بدون هشدار حذف خواهند شد.
  • چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • هر گونه اختلاف در مورد قوانین سایت از طریق قوانین مربوط قضایی، پیگیری خواهند شد.

آخرین اخبار

هوش مصنوعی با گرمای جنبشینقش دولت در شارژ خودروهای برقیمعرفی هایما s7 توربو محصول جدید ایران خودرو پیش فروش 5 مرحله ای جک شاسی بلندغرفه ایران خودرو در نمایشگاه عمان گشایش یافتفروش و پیش فروش پژو 405 در 2مدل آغاز شدتحویل آخرین خودروی هنسی ونومGTاحتمال تغییر لوگوی استون مارتین اینفینیتی برنامه‌ای برای ورود به بازار خودروهای الکتریکی اسپرت و رقابت با بزرگان این بخش دارد.نسل جدید باتری‌های سامسونگ معرفی شداستفاده از پیشرانه‌های پیستون متقابل در صنعت خودروشرایط فروش سمند سورن EF7 توربوشارژر اعلام شد کراس‌اوور کوچک اوپل ،کراسلندX معرفی شدتندر90 پلاس! محصول جدید ایران خودروتولید مجدد نسل جدید کامیون‌های ولوو FM در سایپا دیزلقیمت انواع خودرو داخلی و خارجیرتبه یک خاورمیانه؛ پل جهانی شدن صنعت خودروپایان تولید Hennessey Venom GT؛ تنها رقیب جدی بوگاتی ویروناعلام آمار غیر واقعی از مطالبات قطعه سازان که مبنای آن مشخص نیست.تولید کمی مهم است یا کیفی؟
بیشتر

مقالات